به موتورز خوش آمدید

قبل از اینکه از جلوتر بیاییم ، می خواهیم از شما در موتورزاستقبال کنیم. در حالی که هیچ چیز نمی تواند جایگزین چیزهای زیادی شود.

ما سپاسگزاریم که امروز برای بازدید از وب سایت ما وقت گذاشتید. هدف ما این است که به شما یک تور تعاملی از موجودی جدید و استفاده شده ما ارائه دهیم ، همچنین به شما امکان می دهیم به راحتی قیمت پیشنهادی را دریافت کنید ، برای قرار ملاقات خدمات برنامه ریزی کنید یا درخواست دهید تأمین مالی جستجوی یک خودروی لوکس با انتظارات زیادی همراه است. بدون شک ، این امر ارتباط زیادی با وسایل نقلیه ای دارد که شما در نظر دارید ، اما در موتورز ، ما فکر می کنیم که شما باید انتظارات زیادی نیز از نمایندگی خود داشته باشید.

کسری صادقی مدیر موتورز

ارزشهای اصلی

ما آموزش های گسترده کارخانه ای را پشت سر می گذاریم تا بتوانیم دانش لازم را برای تصمیم گیری تحصیل کرده در انتخاب وسیله نقلیه مناسب برای سبک زندگی شما فراهم کنیم.

  • گروه مالی بدون استرس.

 

  • انتخاب قوی وسایل نقلیه محبوب.

 

  • 350 پیشنهاد در سایت ، مورد اعتماد یک انجمن.

 

  • ماشین خود را حفظ کنید تا در جاده ایمن بمانید

 

  • ما می دانیم که چگونه طیف گسترده ای از خدمات اتومبیل را کنترل کنیم
 • .

گالری رسانه

مزایای ما

ماشین شما چه ارزشی دارد؟ بهترین ارزش مطلق را برای وسیله نقلیه تجاری خود دریافت کنید. ما حتی از عهده تمام کارهای اداری برمی آییم. قرار ملاقات خود را امروز برنامه ریزی کنید!

ماشین شما چه ارزشی دارد؟ بهترین ارزش مطلق را برای وسیله نقلیه تجاری خود دریافت کنید. ما حتی از عهده تمام کارهای اداری برمی آییم. قرار ملاقات خود را امروز برنامه ریزی کنید!.

گواهی مشتری

تیم ما

محمد محمودی
مدیر ارشد اجرایی
سارا امینی
رئیس دارایی
احمد آرمین
معاون اجرایی رئیس جمهور
کسری صادقی
مدیر فروش
Open chat
سلام
برای مشاوره در امر خرید در خدمتتون هستم